Balıkesir Gravür Tabela

Balıkesir Gravür Tabela

Tabela modelleri içinde son dönemlerde en yaygın kullanılan modeller arasında büyük yer tutmaktadır. Şeffaf bir zemin üzerine firmaların logo, isim ve iletişim bilgileri tasarlanmaktadır. Genellikle plastik malzemelerin kullanıldığı gravür tabela modellerinde ışıklandırma yapılabilmesi de mümkün olabilmektedir. Bu tabelaların kullanılma amaçlarının arasında ilk sırayı dikkat çekme almaktadır. Dikkatin firmaya odaklanabilmesi için genellikle bu tarz tasarımlar sağlanmaktadır. Döner dükkanları, küçük restoranlar ya da takı mağazaları yoğun olarak bu modelleri tercih etmektedir. Uzun soluklu tabela kullanmak isteyen müşteriler genellikle bu tabela çeşidini tercih etmektedir.

Gravür Tabela Çeşitleri

Gravür tabela modelleri genellikle ışıklı ve ışıksız olarak tasarlanmaktadır. Şeffaf zemin üzerine yapılan bu tabelaların çeşitleri ise aşağıda detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Işıklı Gravür Tabela

Florasan ya da led ile ışıklandırılan bu tabela modellerinde genellikle baskı tekniği uygulanmaktadır. Bilgisayar ortamında çizilen logolar ve firma bilgileri belli makineler aracılığı ile tabelaya işlenmektedir. Uzun ömürlü olan ve olumsuz hava koşullarından etkilenmeyen bu tabelalar aynı zamanda dikkat çekici özelliğe de sahiptir.

Işıksız Gravür Tabela

Gravür tabela modelleri arasında ışık kullanılmayan modeller olarak bilinmektedir. Tabelanın tüm tasarım aşamaları tıpkı ışıksız modellerde olduğu gibi sağlanmaktadır. Uzun ömürlü olan bu tabelalarda doğru ışık sistemi kullanıldığı takdirde çok uzun süre rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bir diğer önemli nokta ise zemine istenilen farklı desenlerin de geçirilebilmesidir.

0 yorumlar

Bir yorum Yaz

* İle alanların doldurulması zorunludur